Arbiton Secura Vinyl Click 3in1 1,5 mm - podložky pod vinylové podlahy

Kód: 3296
Novinka
Neohodnoceno
594 Kč / balení 490,91 Kč bez DPH 95,04 Kč / 1 m2
Skladem (70 balení)
Můžeme doručit do:
3.7.2024

Podložka pod plovoucí vinylové a rigidní podlahy Arbiton Secura Vinyl Click 3in1. Podložka je vhodná na podlahové topení. Podložka už obsahuje lepící pásku pro spojení jednotlivých podložek k sobě. Podložka Arbiton Secura LVT Click Smart N 3in1 se přejmenovala na Arbiton Secura Vinyl Click 3in1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Útlum hluku - 19 dB.

 

Podložka pod plovoucí vinylovou podlahu Arbiton Secura Vinyl Click 3in1 1,5 mm

Speciální podložka Arbiton Secura Vinyl Click 3in1 pod lamely s CLICK systémem pokládky. Prodlouží jejich životnost a zvýší stabilitu zámkových spojů. Vyrovnává nerovnosti podkladu (do 1 mm) a chrání podlahu před poškozením.

 

Podložka je vyrobena "tři v jednom" - její součástí je i parozábrana a lepicí páska. Ani jedno už není potřeba dokupovat samostatně.

 

Pro výrobu byl použitý  modifikovaný XPS (extrudovaný polystyren) a PET. 

Podložka pod vinylovou podlahu Arbiton Secura Vinyl Click 3in1 se postará o komfortní prostředí – tlumí kročejový hluk o 19 dB a zabraňuje jeho šíření konstrukcí. Funguje také jako prevence vzniku zvukových mostů (nežádoucího přenosu zvuku). 

Tepelnou pohodu udržuje v každém ročním období: v létě slouží jako izolace proti teplu, v zimě je vhodná pro použití na podlahové topení. Nízký tepelný odpor ‒ 0,04 m² K/W nebrání průchodu tepla do místnosti a snižuje náklady na vytápění.

Podložka Arbiton Secura LVT Click Smart N 3in1 se přejmenovala na Arbiton Secura Vinyl Click 3in1.

Podložka 3 v 1:  Kromě podložky je součástí i parotěsná folie a lepicí páska. Je složená jako harmonika, na povrchu má předkreslené linie, podle kterých se řeže a instalace tak probíhá až 5× rychleji.

Podložky pod podlahu 3in1

Rychlejší a jednodušší pokládka podložky pod podlahu se systémem 3in1.

Podložka + parozábrana + lepicí pásky: vše nakoupeno a položeno najednou.

Do krabice je podložka složená jako harmonika. Na povrchu nechybí naznačené řezací linky pro přizpůsobení podložky prostoru.

  • Speciální akustická podložka pod zámkové vinylové podlahy
  • Vhodná na podlahové topení
  • Integrovaná paroizolační vrstva
  • Pro velmi vysokou zátěž

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLOŽKY POD PODLAHU
Záruka: 2 roky