VZOREK Dub ANTIK

Kód: SPCAF2113VZ
Neohodnoceno
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Skladem (998 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

SPC vinylová podlaha v dekoru Dub ANTIK. Nová generace vinylových podlah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPC podlahy jsou vhodné téměř do každého interiéru. Jejich vysoká voděodolnost a oděruvzdornost umožňuje instalaci i do koupelny nebo zvlášť náročných prostor jako jsou kuchyně a vstupní haly. SPC podlahy bez problémů zvládnou i velmi časté čištění, takže svůj domov můžete udržet čistý, bez speciální chemie. Kameninové jádro je přímo předurčuje do prostor s podlahovým topením.
Tvarová stálost SPC podlah je bezkonkurenční. Zvládnou opravdu vysoké provozní zatížení. Můžete je bez obav instalovat do kanceláří nebo komerčních prostor. Zmínili jsme už, že neobsahují formaldehyd? Ideální a bezpečné i pro nejmladší členy rodiny.
 
SPC vinyl se stává jedním z nejoblíbenějších druhů podlah pro instalaci v interiéru. Pokud jste majitelem domu, správcem nemovitosti nebo vlastníkem firmy, vinylové SPC podlahy mohou být skvělou volbou pro váš další projekt. SPC podlaha je jistě to správné rozhodnutí. Ať už ji použijete do rušného domu, pronajímané nemovitosti nebo do podnikatelských prostor, tato podlaha to zvládne všechno.

Doplňkové parametry

Kategorie: VZORKY PODLAH
Hmotnost: 0.34 kg
Rozměr vzorku: 228x244 mm
Tloušťka nášlapu: 0,55 mm
Obsah balení: 1 ks